Jdi na obsah Jdi na menu
 

Informace pro prodávající

Prodejní místa pro stánky s občerstvením jsou již plně obsazena! Další stánky nebudou povoleny, prodejci bez povolení budou z obce vykázáni!

 

Z důvodu zachování bezpečnosti občanů obce platí ZÁKAZ VYTYČOVÁNÍ PRODEJNÍCH MÍST

Počet komerčních stánků (občerstvení, sortiment nesouvisející s historií dopravy) je pořadateli regulován na maximální počet 10. V případě zájmu kontaktujte pořadatele ohledně rezervace místa.

!!Prodejcům komerčních stánků bez rezervace a prodejcům zboží nesouvisejícího s historií dopravy nebude provoz stánku umožněn!!

 

Platí zákaz parkování na autobusových zastávkách, zpevněných plochách pro tříděný odpad ze zámkové dlažby, nově vybudovaných chodnících a samozřejmě na vjezdech do rodinných domů.

Prodávajícím (vystavovatelům) bude umožněn příjezd do obce od pátku odpoledne až do 6:00 hod v sobotu. Poté bude průjezd obcí uzavřen.

Z důvodu zachování průjezdnosti obcí nebude povoleno rozmísťování stánků v obci dříve než v pátek v odpoledních hodinách

 Po dobu konání burzy je bezpodmínečně nutné zanechat volný průjezd pro složky záchranného systému. Pro ty, kdo přijedou již v pátek, je potřeba mít na paměti, že poslední autobus projíždí obcí ve 21:00 hod